Producenci

EsteDual - Frakcyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ABACOSUN
Kod produktu: F5FD-7125B

Opis

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłwa jest skuteczną metodą przeznaczoną do spłycania zmarszczek, rozstępów, blizn i poprawy napięcia skóry. Zaawansowane urządzenie Este Dual wykorzystuje technologię fal radiowych, mikronakłuć i krioterapii. Doskonałe parametry urządzenia pozwalają wykonać skuteczne zabiegu medycyny estetycznej.
FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Innowacyjna metoda odmładzania skóry, redukcji rozstępów i blizn zawdzięcza swoją skuteczność synergii dwóch metod: mezoterapii mikroigłowej i fal radiowych. Zabieg oddziałuje na poziome skóry właściwej i naskórka i polega na selektywnej termolizie tkanek.

Przepływ energii następuję automatycznie, na zadanej głębokości 0,5- 3mm.

Urządzenie pozwala na regulację intensywności fal radiowych, emisji RF 10-300ms i czasu przerwy między nakłuciami 0,5 do 3 sek.

Do zabiegów przeznaczona jest głowica z kartridżami zakończonymi mikroigłami izolowanymi lub nieizolowanymi. Dostępne są kartridże z 25 lub 49 mikroigłami pokrytymi powłoką złota.

W przypadku igieł izolowanych, energia RF jest emitowana tylko na zakończeniu igły na wybranej głębności czyniąc zabieg mniej inwazyjnym. Igły izolowane są stosowane w przypadku zmarszczek, utarty jędrności skóry, liftingu.

W przypadku igieł nieizolowanych energia jest emitowana na całej ich powierzchni wywołując uszkodzenie termiczne zarówno na zadanej głębokości jak i naskórka. Zabieg jest bardziej inwazyjny i wymaga stosowania niższych parametrów.

 

DZIAŁANIE - RF mikroigłowa

Nakłucia skóry oraz selektywna termoliza tkanek wywołuje stan zapalny uaktywniając procesy naprawcze. Zachodzi poprawa stanu skóry dzięki procesowi neokolagenezy. Skóra zyskuje jędrność i jest lepiej napięta.

RF mikroigłowa posiada działanie mechaniczne oraz termiczne wywołane przez fale radiowe.

Działanie mechaniczne samo w sobie stymuluje procesy regeneracyjne, natomiast wzmocnione przez fale radiowe znacznie je potęguje.

W trakcie zabiegu dochodzi do podgrzania skóry właściwej. RF mikroigłowa pobudza fibroblasty, które zaczynają proces odbudowy włókien kolagenowych oraz tworzenia nowych komórek.

 

 

FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA BEZIGŁOWA

Zabieg stymuluje procesy naprawcze wykorzystując działanie fal radiowych bez iniekcji skóry. Podgrzanie tkanek zapewnia skuteczną stymulację włókien kolagenowych.

Do zabiegu przeznaczona jest głowica z kartridżami bezinwazyjnymi zakończonymi 64 pinami emitującymi energię RF do tkanek bez naruszenia ciągłości naskórka. Metoda ta jest polecana w przypadku drobnych zmarszczek, zabiegów rewitalizujących, ujędrniających, odmładzajaych i regeneracyjnych.

Urządzenie pozwala na regulację intensywności fal radiowych, emisji RF 10-300ms i czasu przerwy między uderzeniami głowicy o skórę 0,5 do 3 sek.

 

GŁOWICA CHŁODZĄCA

Po zabiegi radiokrekwencji mikroigłowej poleca się poddać tkanki działaniu zimna w celu złagodzenia skóry. Zimno działa przeciwbólowo, hamuje receptory w skórze i zmniejsza uwalnianie mediatorów bólu. Zabiegi krio poleca się stosować także w przypadku cer podrażnionych. Zimno stymuluje zwężanie i rozszerzanie naczyń krwionośnych.

Specyfikacja:

 

Fale radiowe

Monopolarne i bipolarne

RF moc

50W  

RF emisja

10-900ms

RF intensywność

Poziomy 1-10

Głębokość nakłuć

0,5-3mm

Igły

300-20 mikronów na końcu, pokryte złotem

Kartridże igłowe

25 i 49 igieł

Kartridż bezigłowy

64 piny

Pauza między nakłuciami

0,5-3 sek. oraz pojedynczy impuls

Sterowanie

Przez ekran LED

 


 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl